Pilot

Autor: Gabriela Harmaňošová | 9.4.2013 o 19:01 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  54x

Zapáľ sviečky, používaj pekné prestieranie, obleč si tie úžasné šaty. Nenechávaj si to pre špeciálne príležitosti. Dnes je špeciálna príležitosť. - Regina Brett

Vo filme Arabské noci zaznela myšlienka, ktorá mi v tomto momente neustále chodí po rozume: ,,Poslúcháča si musíš získať hneď od začiatku, inak ho stratíš." ...Netúžim ťa stratiť neznámy čitateľ - hlavne ak sa čo i len trochu zaujímaš o to, ako brať život tým najzdravším možným spôsobom.

 

- Gabriela and the City -

Názov blogu naznačuje, s kým máte dočinenia :) Volám sa Gabika a momentálne žijem v našom hlavnom meste. Život sa mi veľmi zmenil tým, že som sa zrazu dostala do prostredia, kde je veľká konkurencieschopnosť, kde každý súperí s každým.. o lepší výzor, o lepšie auto, o lepší výsledok na skúške, postavenie v práci.. pretekáme sa v hľadaní toho najideálnejšieho partnera .. skrátka vedieme každodenný boj o lepší život. S každým v našom okolí i sami so sebou.

 

Žijeme v dobe rozvoja.

Najmä rozvoja osobnosti. Odkedy som v Bratislave, cítim na seba nátlak, aby som na sebe tvrdo pracovala, aby som tomu venovala čo najviac času. Nemôžem a nechcem to skritizovať, i keď tento boj určite nie je jednoduchá záležitosť. Podstatné je - NADCHNÚŤ SA! Nadchnúť sa pre pozitívnu vec, pre určitú aktivitu a brať ,,každý deň ako špeciálnu príležitosť".

 

Práve dnes som začala s týmto mojím blogom a práve týmto som spravila dnešný deň pre seba výnimočný. Čo dnes spravíš ty?

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Klasická nedeľa kedysi: Kostol, obed, futbal. Boli to zlaté časy

Bratislava bola o polovicu menšia, ale na futbal chodilo desaťkrát viac ľudí.

ŽENA

Táňa Pauhofová: Robiť film na Slovensku je samovražda pre ego

Úspešná herečka momentálne hviezdi v kinách.

RECENZIA

Bol to stratený čas alebo je Sherlock stále geniálnym seriálom?

Ako dopadol posledný diel seriálu.


Už ste čítali?